Lokmacı Kiralama

Lokmacı Kiralama İstanbul

Hokkabazlar’a ait Nostaljik ve kültürel sokak satıcılarımızdan biri olan hayır Lokması dağıtımı ve lokmacı kiralama hizmetleri  hokkabazlar.com tarafından yıllardır sizlere sunulmaktadır. Cenaze işlemleriniz başta olmak üzere, mevlit organizasyonlarında, düğün nişan ve kınalarınızda, firmalarınızın açılış organizasyonlarında lokma dağıtımı fazlaca tavsiye edilmekte ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Tamamı kendimize ait arabalarımız ve standımızla tecrübeli çalışanımız, temiz, hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmayı amaçlıyoruz.lokma hamurunun yapılması, pişirilmesi ve beraberinde özel şerbete konulup sonra pet tabaklarda dağıtılması şeklinde bir çalışma modelimiz bulunmaktadır.

Lokma seyyar aracının kurulması için belirttiğiniz saatten önce adresinize firmamıza ait nakliye araçlarımızla ulaşım gerçekleştirilir. Saatler öncesinden taze bir şekilde hazırlanan lokma hamuru, adreste pişirilerek sıcak bir şekilde servis edilir. Servis elemanlarımız ve lokma ustamız alanda hijyene önem verecek şekilde ekipmanlar giyerek hizmet verecektir. Düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılan aracımız  ile gönlünüze göre hayır lokması dağıtımı gerçekleştiren ekibimiz, alanda güler yüzü ve saygılı davranışlarıyla en doğru kararı verdiğinizin bir nişanesi olacaktır.

Lokmacı Kiralama Fiyatları

Lezzet ustalarımız sipariş sırasında belirttiğiniz sayıda lokma hamuru hazırlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Helal Lokmacı firmamız, işini hayır için yaptığının bilincindedir. Lokmacı ve lokma aracı fiyatlarımız herkesin sipariş verebilceği ekonomik tutarlarda belirlenmiştir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi Arayabilirsiniz.

Stoktan Kiralama

Tüm ürünlerimizi stoklarımız içerisinden kiralıyoruz. Bu yüzden sizlere en uygun fiyatları sunabiliyor ve anında hizmet verebiliyoruz.

Ücretsiz Kurulum

Tüm ürünlerimizde ücretsiz kurulum hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimizi profesyonel personelimiz kaliteli bir şekilde kullanıma hazırlar

Uygun Fiyatlar

Hokkabazlar.com müşterilerine en uygun fiyatları sunmak amacıyla sistematik ve rekabetçi fiyatlar belirlemektedir.

Nakliyat Hizmeti

Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünlerde nakliyat hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Nasıl Lokma Kiralayabilirsiniz ?

Hokkabazlar.com üzerinden binlerce farklı ürün arasından istediğiniz ürünü  kiralayabilirsiniz. Lokmacı kiralama hizmetini kiralamak oldukça kolaydır. İster online platformumuz üzerinden istersenizde müşteri hizmetlerimiz üzerinden Lokmacı kiralayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize telefon numaralarımız veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz profesyonel olarak gününe kaliteli bir şekilde yetiştirilmektedir. Bu süreç içerisinde ürünlerimizin hijyenik ve teknik olarak kontrolleri personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimizin modelleri kesinlikle istediğiniz modeller üzerinden yapılmaktadır. Beklemediğiniz bir ürün asla size ulaşmaz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi lokmacı kiralama hizmetinden de ücretsiz kurulum ile faydalanabilirsiniz. Ürünlerimizi kiralamada ön sipariş ücretsizdir.